6 July, 2020

اول قهرمانی پرسپولیس را اعلام کنند بعد لیگ تعطیل شود

خبر ورزشی/ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: من فقط همین قدر می‌دانم که برانکو آدم جنتلمنی است. او خیلی برای پرسپولیس زحمت کشیده است و دنبال حق و حقوقش است.
یکی از سوژه‌های اصلی فوتبال ایران درروز‌های اخیر تعطیلی احتمالی لیگ برتر و ۱۸ تیمی شدن فصل آینده است. شایعه‌ای که محمدحسن انصاری‌فرد و پرسپولیسی‌ها به آن واکنش نشان دادند.
محمودخان چه خبر؟ چه کار می‌کنید؟

هیچی، کرونا که همه را خانه‌نشین کرده است!
مراقب خودتان باشید!

بله، واقعاً این بیماری خیلی جدی است. باید جدی هم گرفت و در خانه ماند. متأسفانه این ویروس همه‌گیر شده و جان بسیاری از هموطنان عزیز ما را گرفته است.
لیگ را هم تعطیل کرد؟

این تصمیمی بود که گرفته شد. در اغلب کشور‌ها لیگ پشت در‌های بسته یا بدون تماشاگر برگزار می‌شود. اینکه بدون تماشاگر بازی‌ها برگزار شود برای سلامتی هواداران فوتبال است اما…
اما چه؟
اینکه شایعه شده لیگ نوزدهم تعطیل و لیگ آینده با ۱۸ تیم برگزارمی شود، نمی‌دانم صحت دارد یا نه ولی اصلاً جالب نیست. باید تکلیف این لیگ روشن شود. الان پرسپولیس ۱۰ امتیاز از تیم دوم جدول جلوتر است. چرا باید لیگ نوزدهم بلاتکلیف تعطیل شود؟
انصاری‌فرد هم مشابه همین حرف‌ها زده و گفته باید جام قهرمانی را به پرسپولیس بدهند.

بله، من هم موافقم! اول باید جام قهرمانی را به پرسپولیس بدهند و بعد لیگ را تعطیل کنند.
این روز‌ها ماجرای شکایت برانکو هم خیلی سروصدا کرده است. فکر می‌کنید حق با کدام‌یک باشد؟

من فقط همین قدر می‌دانم که برانکو آدم جنتلمنی است. او خیلی برای پرسپولیس زحمت کشیده است و دنبال حق و حقوقش است. مطمئن هستم اگرحق و حقوق او را به موقع پرداخت می‌کردیم هرگز از پرسپولیس شکایت نمی‌کرد.
هنوز با برانکو در ارتباط هستی؟

نه ولی تا زمانی که ایران بود هر جایی من را می‌دید احترام می‌گذاشت. او یک مربی باکلاس بود.

اشتراک گذاری

۳ یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *